Oslavy narozenin

Přemýšlíte, jak oslavit svoje narozeniny, a běžný program Vám nic neříká? Právě pro Vás je možnost oslavit je u nás na střelnici a spojit je s trochou adrenalinu.

Naši zkušení instruktoři se vás ujmou i v případě, když nevlastníte Zbrojní průkaz. Střelba z,, ostrých “ zbraní může být tou vstupní branou pro rozjezd opravdu skvělé oslavy. Celý areál skýtá možnosti sportovního vyžití i pro účastníky, kteří tuto aktivitu nepreferují. Máme vybavení pro airsoft, paintball, lukostřelbu a střelbu ze vzduchových zbraní. Celý den je možno okořenit reprodukovanou hudbou i s možností od moderování ze strany našeho dj.

Pro zabavení dětí je k dispozici skákací hrad, trampolína, elektro i benzínová čtyřkolka. Celá akce pro Vás bude velkým zážitkem. Po celý den je v našich silách zajistit občerstvení v podobě rautu. V areálu se nachází udírna, gril a můžeme připravit i rožněné sele. Z nápojů pivo, limo a zmrzlina. Pro vyznavače army stravy je k dispozici i polní kuchyně, s klasickou nabídkou, jako je guláš, boršč, různé polévky a v neposlední řadě i popcorn.

Pokud vás naše nabídka oslovila a chtěli byste cokoliv upřesnit, neváhejte se nám ozvat.

Kontaktní email : strelnice@war-zone.cz 

Scroll to top