O nás

Vítejte na jedné z největších a nejmodernějších střelnic v ČR.

Přehrát video
představujeme vám projekt

War zone

Představujeme Vám náš projekt Warzone. Místo, kde se zabavíte, ať už jste profesionální střelec, nebo úplný začátečník. Jsme jedna z největších a nejmodernějších střelnic v Evropě a čeká tu na Vás tým zkušených instruktorů, kteří Vám pomůžou se zdokonalit. Střelnice má rozlohu 2200m2, na této ploše můžete najít pět padesátimetrových a dvě stometrová střeliště a taktickou střelnici s rozlohou 750m2. Dále zde najdete prodejnu zbraní a střeliva, půjčovnu zbraní, a v neposlední řadě je zde i kompletní zázemí pro servis a úpravy zbraní.

Nezapomínáme ani na Vaše rodiny a děti. U nás se rozhodně nudit nebudou. Pro děti nabízíme střelbu ze vzduchovky a pro ty nejmladší laserovou střelbu na plátno.

Navštivte nás v Blansku už dnes!

o nás

Zjistěte o projektu
War zone více

Představujeme vám náš projekt warzone. Místo, kde se užijete, ať už jste zkušený střelec, nebo úplný začátečník. Jsme nějvětší a nejmodernější střelnicí v České republice a čeká tu na vás tým zkušených trenérů, kteří se vám pomůžou  zdokonalit. 

experti v oboru

Poznejte naše instruktory

David Martin

David Martin

Trainer
Christine eve

Christine eve

Trainer
Kevin Rogers

Kevin Rogers

Gunsmith
891 členů je registrováno

Staň se členem
War zone

Scroll to top

Střelnice je před otevřením

Abychom vám naši střelnici zpřístupnili, musíme vyřídit ještě pár nutných povolení. Pevně doufáme, že to nebude trvat dlouho a brzy se uvidíme!